Rainy

Jak nastavit soukromou profilovou fotku na Facebooku?

Někteří moji přátelé na facebooku mají nastavenou profilovou fotku, aby nešla rozkliknout, nebo aby jste ji nemohli likovat ani komentovat. Taky bych si to takhle chtěla nastavit, ale nejsem si jistá, jestli vím jak. Popř. Kde je tato možnost nastavit si soukromí na profilovku? V nastavení jsem nic takového nenašla.

Nejlepší odpověď
Frogman

Když rozklikneš profilovku, tak bys tam někde měla najít možnost nastavit, kdo ji uvidí (respektive kdo ji může likovat atd.).
Pokud to chceš zakázat všem, nastav tam „jenom já“.
Úplně přesně ti bohužel neřeknu, kde přesně to najdeš, protože já tam profilovku nemám, takže tam nic nastavovat nemůžu. :)

Další odpovědi
anonym

Proč se nezeptáš na facejbouku?

Emefej

Zeptej se těch přátel. Pokud to jsou opravdoví přátelé, tak ti jistě pomůžou.