klob1

Jak nastavit mail,aby na seznamu mail chodilo upozornění na mail na jiném mailu?oba maily jsou na seznamu.

dříve mi chodilo upozornění mailu na jiný mail na seznamu..jenže u založení nového mi to už nejde ,i když jsme to nastaviil stejně jako na tom původním,kde to funguje?Napíše mi to při uložení nastavení nevalidní adresa mailu?při tom je normálně funkční a jinde to jde.děkuji
ano vrátilo se mi to jak to tu jedna dívka řešila a já jí to popsal.a jak mi to funguje s nastavením,ale já teď jsme zjistili,že ten problém máme také..tak se jí omlouvám.

Odpovědi
arygnoc

pomocou filtrov.

nastavte všetky e-maily preposlať na …