Petuloss

Jak napsat žádost o sponzorský dar?

Potřebujeme pro školní časopis kontaktovat regionální deník a mimo jiné bychom je (popř. radu rodičů, někoho jiného…) chtěli požádat o sponzorský dar… něco, co by pokrylo náklady na tisk (které podle odhadů nepřesáhnou několik set měsíčně). Mohl by někdo pomoci?

Nejlepší odpověď
LuciJe

Napište žádost jako dopis, v němž uvedete, kdo jste, jaká je Vaše činnost, co byste po nich chtěli (co nejpřesněji), případně proč si myslíte, že by Vám mohli pomoci. Čím přesnější budete, tím vyšší jsou Vaše šance na úspěch.