Jak najít na internetu někoho, když o něm skoro nic nevím?

Prosím poraďte potřebuju najít jednoho kluka..vím akorát město kde bydlí a křestní jméno no a samozřejmě vím jak vypadá ale to je asi vše:-( jde ho nějak najít??:-(

Nejlepší odpověď
samicek333

Přes ten Facebook, nebo jíné sítě, tam ho možná najdeš, nebo se ho zeptej :D

Další odpovědi
Deli

Zjisti si alespoň jméno a příjmení a zkus to zadat do Google.

RomanP

Zkusil bych zaúkolovat FBI , ti najdou vše. Českou policii v žádném případě , ti jenom pomáhají a chrání, ale nehledají.

Michal Kole

Zkusit Facebook, lide.cz, Xchat.cz

nahrát jeho fotku do Google a třeba to najde na nějaké sociální síti jeho profil