Kelt

Jak nahrát obsah CD na paměťovou kartu?

Do PC jsem vložil zvukovou nahrávku na DVD, současně jsem vložil do USB čtečku paměťových karet, ve které je vložena paměťová karta. Chci si obsah 2 CD – nahrát na paměťovou kartu, ale nevím jak. Nemohu nastavit cestu. Přitom jak disk, tak čtečka jsou správně uloženy. Díky.

Nejlepší odpověď
gecco

Chápu správně, že chceš nahrát audio CD?
Musíš obsah nejdříve zkonvertovat na digital (nagrabovat), asi nejpoužívanější je MP3.
Teprve pak s tím můžeš pracovat v počítači…
😉
Slušný grabber je třeba tento – http://www.au­diograbber.or­g/download-audiograbber.html .

Další odpovědi
cochee

Máš ty informace nějaké matoucí. Záleží na formátu toho disku. CD může být klasické CD-DA, to jen tak na kartu nepřekopíruješ, platí geccova instrukce – nagrabovat a uložit v „rozumném“ formátu – mp3, wav, FLAC. Pokud to CD není CD-DA, ale datové CD, už to tam je v tom „rozumném“ formátu uloženo a stačí překopírovat. Totéž platí pro DVD, které se ti tam taky objevilo (tak sakryš, CD, nebo DVD?). (na DVD rozhodně nemůže být použit předtím zmíněný formát CD-DA)

mosoj

Zkopíruješ z disku DVD) na disk (karta) pomocí průzkumníka.