Beer4Real

Jak na Wifi?

Chci doma vlastní wifi síť. Teď mám pevné připojení od upc na mém stolním pc. Stačí mi koupit jenom wifi router za nějakých 500 a připojit to k té krabičce?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Ano,

Hlavně ať to má WPA2-PSK šifrování s 256 bitovým klíčem čím víc tím lépe, zda jde skrýt SSID, zda to má HW firewal, zda jde zakázat změni nastavení přes Wifi – nastavuješ pouze když je připojeno Wifi-AP kabelem- z bezpečnostních důvodů, aby si někdo nestoupl pod tvoje okno a nezměnil ti nastavení, zda jsou odnímatělné a natáčivé antény, nejlépe v 360° v prostoru a ne jen v rovině