Jak na USB kabel?

Koupila jsem si datový kabel i s instalačním CD na Samsung SGH330N a absolutně nevím,jak mám dál postupovat.CD dám do Pc a nevím si rady,něco mi to ukazuje,a já fakt nevím.Jen si chci fotky z mobilu uložit do počítače a stahovat trochu hudby.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Mobil připojte kabelem do počítače. Čekejte až si systém nainstaluje ovladače. Za asi minutu - 2 by zařízení, tedy mobil měl být připraven k prohlížení. To znamená že klepnete na Tento počítač, zobrazí se nový disk Samsung. Dál procházíte složkami a kopírujete obrázky na např. místní disk. Pokud systém nevyhledá ovladač, mějte mobil připojený a vložte instalační CD. Pokud se nezobrazí nabídka jakou akci chcete udělat, to je Spustit a instalovat, v instalačním okénku vyhledejte Jednotku ve které si ovladač systém najde.

Zdroj: http://www.odpovedi.cz/otazky/ maji-to-v-milostnem-zivote-opr avdu-lehke?action=zajimava&que stion=16441&hash=iNbrV2GCx%2FU Jep85yN0W5524JYQ4B0Jx50enafgS7 5LP1DhAfNJ9OQVM9f7ALXNjrCwWwR9 XjoUh%2F72FFXYnDjvxz1VXzmMI3uh pQnW0I24rZOWnk%2Bh%2FAydwmyO5K sLd

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.