kablik

Jak na „Uložto“?

některý soubory jsou označeny jako RAR-data, jakým způsobem se to po stažení otvírá? nemám stím zatím žádné skušenosti, poradí někdo?

Nejlepší odpověď
mosoj

RAR není extenze souboru ale je to zabalený archiv. V rámci tohoto archivu se stahuje několik souborů najednou. Je třeba mít nainstalován nějaký program který RAR archiv rozbalí. Viz předchozí odpověď.

Další odpovědi
9 řemesel

Dobrý den, doufám,že jste si nakoupil bodíky na stahování přes SMS a nyní na Vás kouká soubor v RARu.Jděte na www.slunecnice.cz a stahněte si bezplatně archivační program který otvírá i RAR.Stačí tam dát do vyhledávání rar a uvidíte sám.Je to intuitivní, zvládnete to stažení v pohodě.Přeji Vám hodně zdaru!