Jak na PlaCla.cz ?

Chtěla bych si vydělávat psaním nějakých článků a našla jsem tento web, jen jsem moc nepochopila jak to funguje. Neporadíte mi?

Odpovědi:

Zlatý

No je to takové "plácla". Napíšeš na objednávku firmy chvalozpěv na jeho výrobek a on ve skutečnosti nestojí za nic.

Bronzový

je to podobně jak říká mosoj, ale chvalozpěv to nemusí být. je potřeba mít nějaký web (internetové stránky/blog), který již má hodnotný obsah a je zařízený nějakou dobu. pak je možné tam přidat ten web a ucházet se o poptávky napsání článku. prostě se jen klikne a tím se odešle nabídka zadavateli článku. on potvrdí a začneš psát. články takto napsané mají pramalou hodnotu a kazí to hodnotu webu. web (www stránky) pouze s takovýmito reklamními články jsou penalizovány googlem a často se přestanou zobrazovat ve výsledcích vyhledávání google. inzerenti článků je pak už nechtějí samozřejmě, jelikož mají například nízký tzv google pagerank, malou návštěvnost atd.

Janiss, pravděpodobně si chceš vydělávat pouze jako autor článků. Pak je nejlepší dát si někde inzerát. Služba PlaCla zajišťuje umístění placených článků na webech typu blogů, oborových magazínů a renomovaných médií. Slouží tedy pro inzerenty a provozovatele webů.

Na čem a o čem v současnosti na PlaCle "plácáme" nemají kolegové dle jejich reakcí příliš povědomí. O plevelení internetu texty pramalé hodnoty už inzerenti nemají zájem. Nyní je poptávka po obsahově kvalitních článcích, které přináší užitečné informace čtenářům, nikoli nějakým vyhledávacím robotům.

Weby s čistě reklamními články už v portfoliu nemáme a weby selektujeme dle zpětné vazby od inzerentů.

Placlu určitě nedoporučuji. Zkušenosti jsou takové, že texty jsou o ničem a stálo mě to akorát zbytečně vyhozené peníze. Tím, že jsem musel neustále napomínat k opravám textů, apod. jsem zároveň ztratil dost času. Takže já už Placlu fakt ne a majitel jí zde může vychvalovat do alelůja, ale zkušenosti jsou zcela jiné.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.