mikee.nikee

Jak na mobilu zastavit přesměrování na jinou stránku ?

Jestliže zadám stránku (nebudu jmenovat) na internetu, tak mě to okamžitě přesměruje na jinou stránku. Lze tomu nějak předejít ? Budu si vážit každé rady. 🙂

Odpovědi
Dochy

Chybí podrobnosti.
Pokud Ti jde o přesměrování na „mobilní verzi“ stránek (třeba www.seznam na m.seznam), pak třeba základní prohlížeč na mém telefonu má v nastavení volbu „mobilní zobrazení – povolit mobilní verze webových stránek“. Pokud jde o jiné přesměrování, pak buď máš něco zvrtaného v telefonu, nebo stránky na které přistupuješ nefungují, nebo odmítají tvůj prohlížeč.