Lorelai

Jak na FB nastavit aby mě mohl kontaktovat kdokoliv?

Když chci někomu napsat a nemám ho v přátelích, píše mi to, že se zpráva nemůže odeslat. Nevíte někdo?
Doplňuji:
Tak abych nebyla za stalkera, jsem ve skupině, kde se vyměňují pohledy s lidmi z různých koutů světa, když mě nějaký pohled zaujme, píšu to dotyčnému do soukromých zpráv 🙂

Odpovědi
www

Nejlépe viz FB, kontakty, nastavení.
V případě nejasností kontaktuj podporu.
P.S: FB nemám, ale takto to chodí všude.

mosoj

Ještě to tak. To je v pořádku. Jen se pokorně dovol jestli o tvůj kontakt stojí.

ivzez

Záleží na věku. U účtů uživatelů do 18 let jsou určitá omezení.
Jinak v nastavení účtu a v nastavení soukromí
(první dvě ikonky vpravo v horní liště) lze nastavit,
kdo může tvůj profil vidět, a kdo tě může kontaktovat.