mosoj

Jak na facebooku ?

Jak napíši poznámku na zeď ? Mohu psát sobě i přátelům ?

Nejlepší odpověď
Terryle

Jde o to, jestli myslíš přímo poznámku (Note) nebo normální vzkaz na zeď. Skoro všecko záleží na nastavení. Někdo ti dovolí na svou zeď psát (a publikovat fotky, videa a podobně), někdo ne.
A pokud vím, tak na svou zeď můžeš psát pomocí statusů, anebo tam něco publikovat (většinou tlačítkem share nebo publish). Takhle můžeš samozřejmě napsat i tu poznámku (Note, většinou nějaký delší text, co se nevejde do statusu) a pak ji publikovat, aby její začátek byl vidět na zdi…
V základu se to dělá jednoduše – vlezeš sobě nebo k někomu na zeď a píšeš do horního okýnka… :) a pak to publikuješ (Share).

mosoj

Děkuji. Jde o to že já nemyslím nic. Protože jsem tam včera vlezl a tápu. Na podrobnější studování zatím nemám čas. Problém je v tom, ýe nevím co se kde jak pro´jeví , ale to chce jenom čas.

Zatím jsem to udělal tak, že jsem to napsal do horního okénka a klepl na sdílet.
Sdělení tam je.