milablond

Jak na eBay rozeznám fake od originálu???

Ano, cena nam muze napovedet, stejne tak zeme, ale Kdyz si chci koupit zbozi, ktere u nas stoji 9000 a na ebay je za 7000? Nevim, jaka je velkoobchodni cena, jestli nas tady nenatahujou, jako ze spis jo.

Nejlepší odpověď
Emefej

Podle ceny.

Další odpovědi
mojitek

Emefej: podle ceny bohužel ne. Vím o nějakých inzertních webech,kde prodávající prodává např. originál věci na motoveterány a přitom část z toho co prodává je nějaká druhovýroba z turecka-ale udává to jako origo v nevídaně zachovalém stavu za patřičnou cenu..Podle fotky-pokud je kvalitní se takovéto věci dají většinou rozeznat,ale jestliže je fotka neostrá nebo je to foceno z dálky,tak horkotěžko.