DusanOrlik

Jak můžu ohodnotit obchody na webu Heureka?

Dělal jsem to jen 1× a to jen,když jsem byl na to dotázán v emailu od prodejce.Jinak nikde nevidím,hodno­cení..tak se ptám :)
Doplňuji:
Já nakoupil a to přes 1200 kč v prodejně www.herni-svet.cz ,ovšem nikdo mi žádný email nenapsal a nedotázal se o hodnocení do Heuréky ..-tak se ptám :)

Nejlepší odpověď
beer

Nijak jinak, jen tak ak píšeš. Prodejce se totiž mejlem ptá jen těch, kteří u něj skutečně nakoupili.
Doplňuji:
Oni se neptají všech, záleží jen na nich tedy..

Zdroj: http://info.he­ureka.cz/overe­no-zakazniky/