Lachtan

jak mohu (ve Wordi i v e-mailu) napsat značku pro mezinárodní spojku „a“

jde o znázornění značku spojky „a“, která se užívá např.ve spojení „and Company“. ale není ani v „symbolech“ v nabídce „vložit“ (navíc tato nabídka na internetu nefunguje)

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

Nevím teda, jestli je to mezinárodní značka, ale vím, jak ji napsat :)

Půjde to asi v každé aplikaci pod windowsem (pokud tento znak podporuje a povoluje, samozřejmě):

<Pravý ALT> + <C>