Pokročilý

Jak máte uspořádané písničky v počítači?

Já mám písniček kolem 2500 některé podle názvu neznám a nevim jak si je mám seřadit aby jsem se v nich vyznala?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Já jsem starší člověk, takže moc anglických písniček nemám.Mám to roztříděné do DECHOVKA, EVA A VAŠEK, POP(písničky od 60tých let až po 89tá léta), TRAMPSKÉ, ORCHESTRÁLNÍ SKLADBY (to jsou nezpívané a bohužel neznám ani názvy, takže jsou jinak bez označení)nějaké anglické,německé pod jednotným názvem CIZÍ ( a bohužel také neznám jejich názvy a nebo ani nevím jak se to píše),SPROSTÉ a pak písničky s různými vtipnými texty pod názvem MIŠMAŠ PÍSNIČEK.
Takže asi každý máme svůj nějaký pořádek, jak si označuje seznam písniček.

Další odpovědi:

Zkus si vytvořit různé záložky, do kterých zařadíš ty písničky. Mně tohle vyhovuje a písničky tak rychle najdu.

Bronzový

Já je mam jenom v mobilu na 32GB kartě a je to MNOHEM lepší s ''Bass Enchancment'' a ekvalizérem nastaveným na ''dance'' než v počítači!!!

Pokročilý

vždy si napiš první od koho to je, za druhé pomlčku a poté název písně

např. evanescence-Hello

Zdroj: můj notebook

Zlatý

přestal jsem hudbu schranovat na disku pocitace (tam ji stejne nepotrebuju, potrebuji ji mit na cestach, pri ruce) takze jsem si regnul ucet na LAST.FM a hudbu posloucham tam, kdyz se mi neco libi oznacim to palcem a last pak oblibene sklatby prehrava casteji nez jine. Idealni, nepotrebuji schranovat mp3jky...

Pokročilý

Podle abecedy,názvu atd...

Bronzový

Kolik mám písniček nevím, ale mám je ve složce Hudba. V podsložkách jsou názvy skupin a interpretů,je to velké 100 GB a je to řazené podle abecedy takže přehled je v tom dokonalý.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.