Respekt

Jak mám zrušit účet na Facebooku?

Jak mám zrušit svůj účet na Facebooku když od něj neznám heslo. Možná mi tady někteří napíšete že jsi ho mám přeposlat na E-mail ale to bohužel nepůjde a to z toho důvodu že na svůj E-mail jsem zapoměl heslo. Díky tomu můj Facebookový účet zůstává stále veřejnosti přístupný a já nevím jak ho mám zrušit…

Odpovědi
badisko

Tak to je teda smula …je zde jedno rezseni …ale ani v nejmencim to nebudu psat na teto poradne na sklo …:D