KARI05

Jak mam zapnout nahravani na svem notebooku?

Chci nahrávat jednu hru ale nevím jak mam zapnout nahravani mam notebook lenovo nevíte jak zapnout nahrávání?
Chci nahravat jednu hru jako video a potom ji dat na Voutube

Odpovědi
Martin41

to je hodně všeobecné. Nahrávat myslíte stáhnout nějakou hru do notebooku? Odkud se stahuje? Zkuste víc přiblížit.

Řešení je např. Bandicam , je placený ale 10 minut udělá zdarma.
http://mujsou­bor.cz/tag/pro­gramy-na-nataceni-her
jinak většina toho co se používá je nějak zpoplatněna.

CobblíkCZ

Martin má pravdu, většina programů je zpoplatěna.. Znám např. program aTube Catcher, což je program zadarmo a je šikovnej pro začátečníky, nebo OBS, který je taky zadarmo je na tyto věci dosti kvalitní, ale nastavuješ to půl hodiny ;)

Tobbycz

Tohle v základu systém neumí, je nutné si zakoupit nějakou aplikaci, která nahrávání obrazovky dokáže.

Vojta, Lenovo Ambasador

kablik

proč to dávat na youtube, když už to tam existuje…?

jáára

a nikdo na to nekouká…