sabik11

Jak mám správně nainstalovat hru MINECRAFT 1.3 ?

Jak to mám správně naistalovat aby mi to fungovalo?? Už jsem to instalovala,ale nešla mi spustit,A ani instalace se nedokončila. Nevíte?

Odpovědi
Jsemtady

K originálně zakoupené hře stačí stáhnout z offic. webu minecraft.exe a spustit ho. Ostatní si to stáhne samo. (Už teďkon je tuším verze 1.5) Mno a pokud máš odněkud neplacenou, tak soubory musíš nakopírovat do správného skrytého adresáře a k tomu nakonec taky musíš stáhnout ten minecraft.exe a spustit ho.