jerkam

Jak mám nastavit google chrome, aby mě pustil na web, kde jsem zaregistrovaný?

jsem zaregistrovaný na www.uvioo.com a když se tam chci přihlásit, tak mě tam nepustí, ale když se tam chci přihlásit přes Mozilla Firefox, tak mi to jde.

Odpovědi
Majkl95

Já sem s Chromem měl jen samý problémy :/ videa na celý obrazovce nešli, některý stránky nšeli :/ takže Chrome je u mě chromej :D teď jedu na Explorerovi a na Ubuntu mám Firefox ;)