TheWolf

Jak kontaktovat člověka na placené seznamce?

Ahoj, mám takový dotaz ohledně placené seznamky a kontaktování uživatele.
Jde o to, že ženy to mají zdarma, ovšem muži ne, a tak bych musel platit různé částky a to se mi zkutečně nechce. Jistá slečna mi napsala, ovšem já jí nemohu odepsat a ani chatovat, a tak by mě zajímalo, jak jinak ji kontaktovat. Nemáte někdo s tímto zkušenosti? Děkuji moc…

Odpovědi
tforro

Jestlipak náhodou ta jistá slečna nepatří k webu (ať živá či robot). Kdyby ti nikdo nic nenapsal, tak nemáš komu odpovídat, takže neplatíš. A provozovatel webu chce, abys platil. Takže je třeba pustit chlup.

Lamalam

To je princip placené seznamky. Kdyby to šlo obejít, tak by zkrachovali.

tada35

Osobně bych na to vůbec nereagoval, dnes je velký rozdíl mezi takovou seznamkou, kterou zmiňujete a těmi opravdu placenými, kde musí zaplatit malý poplatek každý a poté se mu otevřou všechny profily. Z takových seznamek jsem v poslední době vyzkoušel např. www.jiskreni.cz a můžu jenom doporučit, profily na této seznamce jsou opravdu kvalitní a podle mě se jen tak nestane to, co vy zmiňujete. Možná to ani nejde.