Kelt

Jak je to se stejnými motivy na internetových stránkách?

Zaplatil jsem si nějaký jazykový kurs a součástí toho je figurka nějaké ženy. Pak jsem si prohlížel stránky nějaké školy a přesně stejná figurka byla i na stránkách té školy. Přístup na stránku školy je ale bezplatný. To by autoři toho kurzu měli ale své dílo chránit a žádná část by neměla být kopírována? Nepátral jsem, odkud ta postavička pochází. Je možné, že je volně přístupná. Každopádně je to zajímavé? Děkuji za názory.

Odpovědi
Nassin

Říká ti něco https://pixabay.com ? Tam jsou fotografie/videa, které můžeš použít zdarma i ke komerčním účelům… a je docela možné, že postavičku o které píšeš může být kopírovaná více uživateli ze zmíněné fotobanky.
P.S. Píšeš, že sis zaplatil „nějaký“ jazykový kurs. Pokud to je ruština, nemáš se za co stydět. Jednou bude světovým jazykem.

Blahoslav_Ju

Webová stránka https://sloven­skeonlinecasi­no.com/ je všetko, čo online hráč potrebuje na orientáciu v záplave online kasín. Všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť o dôveryhodných online kasínach, sú zhromaždené na jednom mieste.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.