jiri2105

Jak je to s placenim na torrentech

Jak je to s placením na torrentz? Chteji cislo mi visa karty.. Nevim proc.. Na jinych servrech ale to co hledam nenajdu. Dik

Odpovědi
pchuer

Torrenty jsou, řekl bych, už z principu dost nedůvěryhodné a číslo kreditní karty bych jim osobně nikdy nesvěřil. Pokud chtějí za torrent platit, tak zkuste jinou bezpečnější metodu placení (např. paypal). Navíc pokud byste měl za torrent platit, tak zvažte, jestli obsah nelze získat jiným placeným způsobem.