Pokročilý

jak je otevřít - některé fotografie se uložily jako temporary _v_5_jpeg. cr, nevím tedy jestli to fotky jsou

Doplňuji:
tak sem si irfan view naistalovala, ale hlásí mi že je neznámý formát souboru a dále (pro jména souboru v Uniode aktivujte unikode plungin ve Volby- Vlastnosti/nastavená- jazyk) moc tomu nerozumím.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Způsobů je víc, ale pro tebe bude asi nejjednodušší přejmenovat jim koncovku na .jpg a podívat se, co z toho vyleze ;)

Další odpovědi:

Stříbrný

Já používám jako prohlížeč obrázků Irfan View a on má takovou příjemnou vlastnost, že se nedívá jen na přípony v názvu souborů, ale taky o tom tak trochu "přemýšlí." Pokud má ten formát obrazu nějakou hlavičku (a to .jpg má), tak Irfan to pozná. Takže ve složce poklikám na například ten tvůj soubor temporary _v_5_jpeg. cr , Windows nebude vědět, v čem to má otevřít, tak nabídne seznam programů. Já si zvolím Irfan a on se otevře a napíše: "Upozornění! Soubor "X:\Documents and Settings\........\temporary _v_5_jpeg. cr" je JPG soubor s nesprávnou příponou! Přejmenovat?" A odkliknutím "Ano" změní koncovku v názvu na .jpg a rovnou fotku otevře.
Doplňuji:
ad Doplněna: Tak to buď fotky nejsou, anebo je struktura příliš poškozena a fotka už z toho udělat nepůjde. (Plugin Unïcode se týká pouze potenciálně nečitelných názvů fotek.)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.