SimakPida

Jak je možné že trvá dlouho než naskočí položky v nabídce start po kliknutí na „všechny programy“ ?Jde o Windows 7.

Poté co kliknu na položku „všechny programy“ naskočí místo šipky znak načítání a trvá cca 20 vteřin než naskočí složky ve startu.
Doplňuji:
Počítač není zas tak špatný:Intel Core 2 QUAD Q8400 2.6 GHz,4 GB RAM.Harddisky mám dva:160 GB na něm je nainstalovaný Windows 7 a druhý má 1 TB.Ono to trvá dlouho jenom někdy,třeba když vypnu hru.

Odpovědi
Funna

Netuším, jak výkonný máš počítač…a pokud jich tam máš hodně a „rozházené“ po disku/discích, tak chvíli trvá než to načte…
Doplňuji:
a většinu máš nainstalovanou na tom terovém, že?…