ranrov

Jak je možné,že na internetu vyskakují tabulky s podvody?

Dnes jsem se chystal pustit si online film The Interview, bohužel na normálních stránkách nebyl, tak jsem zabloudil na nějaké anglicky psané. Po proklikání se k filmu na mně najednou vyskočilo nové okno s fotkou jakési policejní kanceláře, kde se psalo něco jako, že jsem byl nařčen ze stahování nelegální pornografie a dětské pornografie. A že mám do dvou dnů zaplatit pokutu 2000 Kč, jinak se to začne řešit. Pak něco s odnětím svobody atd.

Tak se obávám, aby tato spam stránka nestáhla nějaké viry do počítače… Máte s tím někdo zkušenost?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Zkušenosti nemám, protože stránky s nelegálním obsahem nelezu. Chodím na filmy do kina. Pokud jde o viry, tak s nimi s vysokou pravděpodobností můžeš počítat.
Doplňuji:
Pro více informací zadej do vyhladávače „policejní vir“.

Další odpovědi
Putin

Pokud máš chrome, stáhni si „AdBlock Plus“; blokuje to všechny možné reklamy, ať už vyskakovací stránky nebo reklamy před videi ;)

ivzez

Podvádějící si stěžuje na podvod a na viry?
Nechoď na weby s nelegálním obsahem,
nebudeš se muset bát zavirování počítače.

(O_o)

http://odviro­vani.cz/vir_po­licie_cr.html

gecco

Ivzez, Lamalam – nemoha udělit více, než jednu nominaci, zvolil jsem odpověď Ivzez…
😉
A jen lehce ji doplním – podvodník a neumětel a patlal – to je dílo…
😁

arygnoc

súhlasím, dal som teda nomináciu lame. ;)

;-Q