Avatar uživatele
Seznam.cz

Jak je možné že chkdsk před spuštěním systému vymazal celý diskový oddíl i s operačním systémem?

Při spuštěném chkdsk se objevovaly řádky že se obnovují atributy. Trvalo to asi 30 minut. Předtím jsem odstranil Comodo firewal a nahradil Avastem. Poté jsem naplánoval kontrolu disku. Znáte podobný případ zmizení Windows?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? MK44 před 3598 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

Bozi vedi co jsi delal …a v jakem stavu mas PC nikdy jsem podobny probem nemusel resit …jen jednou kdyz odchazel HDD do kremikoveho nebe …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ne, není možné, aby ChkDsk vymazal disk, ani jeho oddíl…
Ale je možné, že ChkDsk – vrámci kontroly, disk (oddíl) znepřístupnil.
___
Máš tam důležitá data? No – kolik peněz za navrácení oněch dat jsi ochoten zaplatit???
___
Nauč se zálohovat.
Nejcennější data jsou ta, která právě ´zmizela´…
😉
Pokud jsi za navrácení dat (za)platit, kontaktuj některou z firem, které se na to specializují (ale nachystej si tisíce, DOLARŮ – aby nedošlo k mýlce)…
😉
Naposledy jsem podobnou službu poskytl v cca ´93 – za cca 40.000,– Kč (srovnej si to s průměrnými platy tehdy a nyní!!).
😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
vertigo

Mňo, jak jsi tohle dokázal…
Pokud to nenabootuje a nedostaneš se aspoň do nouzového režimu abys třeba „couvnul v čase“… ANEBO jestli na to nepůjde kouknout s nějakou LIVE distribucí na flešce… ANEBO vyndat HDD a zkusit ho připojit přes „šuplík“ a USB jinde a vylovit aspoň data…
http://gitt.us/446745
…pokud nic z toho nepůjde, tak…
…tak adios a zbývají jen pokusní profíci http://www.re­coverycentrum­.cz

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Dochy

kdysi, ale už je to hodně dávno, DOSovský SCANDISK dokázal poškozený disk dodělat (tedy ne fyzicky, ale o data z nichž byla velká část přístupná před použitím scandisku jsem jeho použitím přišel)
Poslední dobou jsem neslyšel o tom, že by checkdisk něco podobného udělal.

Vertigo: Na tohle se zaručeně nějaký bod obnovení a couvání v čase zaručeně nevztahuje

před 3598 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Seznam.cz

nejde o jakákoliv data, ani o placení za něco co nepotřebuji.

před 3598 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek