Pokročilý

Jak je možné že chkdsk před spuštěním systému vymazal celý diskový oddíl i s operačním systémem?

Při spuštěném chkdsk se objevovaly řádky že se obnovují atributy. Trvalo to asi 30 minut. Předtím jsem odstranil Comodo firewal a nahradil Avastem. Poté jsem naplánoval kontrolu disku. Znáte podobný případ zmizení Windows?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Bozi vedi co jsi delal ...a v jakem stavu mas PC nikdy jsem podobny probem nemusel resit ...jen jednou kdyz odchazel HDD do kremikoveho nebe ...

Další odpovědi:

Ne, není možné, aby ChkDsk vymazal disk, ani jeho oddíl...
Ale je možné, že ChkDsk - vrámci kontroly, disk (oddíl) znepřístupnil.
___
Máš tam důležitá data? No - kolik peněz za navrácení oněch dat jsi ochoten zaplatit???
___
Nauč se zálohovat.
Nejcennější data jsou ta, která právě ´zmizela´...
;-)
Pokud jsi za navrácení dat (za)platit, kontaktuj některou z firem, které se na to specializují (ale nachystej si tisíce, DOLARŮ - aby nedošlo k mýlce)...
;-)
Naposledy jsem podobnou službu poskytl v cca ´93 - za cca 40.000,- Kč (srovnej si to s průměrnými platy tehdy a nyní!!).
;-)

Pokročilý

Mňo, jak jsi tohle dokázal....
Pokud to nenabootuje a nedostaneš se aspoň do nouzového režimu abys třeba "couvnul v čase".... ANEBO jestli na to nepůjde kouknout s nějakou LIVE distribucí na flešce... ANEBO vyndat HDD a zkusit ho připojit přes "šuplík" a USB jinde a vylovit aspoň data...
http://gitt.us/…
...pokud nic z toho nepůjde, tak...
....tak adios a zbývají jen pokusní profíci http://www.recoverycentrum.cz

Diskuze k otázce

Stříbrný

Dochy

kdysi, ale už je to hodně dávno, DOSovský SCANDISK dokázal poškozený disk dodělat (tedy ne fyzicky, ale o data z nichž byla velká část přístupná před použitím scandisku jsem jeho použitím přišel)
Poslední dobou jsem neslyšel o tom, že by checkdisk něco podobného udělal.

Vertigo: Na tohle se zaručeně nějaký bod obnovení a couvání v čase zaručeně nevztahuje

Pokročilý

Seznam.cz

nejde o jakákoliv data, ani o placení za něco co nepotřebuji.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.