Seznam.cz

Jak je možné že chkdsk před spuštěním systému vymazal celý diskový oddíl i s operačním systémem?

Při spuštěném chkdsk se objevovaly řádky že se obnovují atributy. Trvalo to asi 30 minut. Předtím jsem odstranil Comodo firewal a nahradil Avastem. Poté jsem naplánoval kontrolu disku. Znáte podobný případ zmizení Windows?

Nejlepší odpověď
badisko

Bozi vedi co jsi delal …a v jakem stavu mas PC nikdy jsem podobny probem nemusel resit …jen jednou kdyz odchazel HDD do kremikoveho nebe …

Další odpovědi
anonym

Ne, není možné, aby ChkDsk vymazal disk, ani jeho oddíl…
Ale je možné, že ChkDsk – vrámci kontroly, disk (oddíl) znepřístupnil.
___
Máš tam důležitá data? No – kolik peněz za navrácení oněch dat jsi ochoten zaplatit???
___
Nauč se zálohovat.
Nejcennější data jsou ta, která právě ´zmizela´…
😉
Pokud jsi za navrácení dat (za)platit, kontaktuj některou z firem, které se na to specializují (ale nachystej si tisíce, DOLARŮ – aby nedošlo k mýlce)…
😉
Naposledy jsem podobnou službu poskytl v cca ´93 – za cca 40.000,– Kč (srovnej si to s průměrnými platy tehdy a nyní!!).
😉

vertigo

Mňo, jak jsi tohle dokázal…
Pokud to nenabootuje a nedostaneš se aspoň do nouzového režimu abys třeba „couvnul v čase“… ANEBO jestli na to nepůjde kouknout s nějakou LIVE distribucí na flešce… ANEBO vyndat HDD a zkusit ho připojit přes „šuplík“ a USB jinde a vylovit aspoň data…
http://gitt.us/446745
…pokud nic z toho nepůjde, tak…
…tak adios a zbývají jen pokusní profíci http://www.re­coverycentrum­.cz

Dochy

kdysi, ale už je to hodně dávno, DOSovský SCANDISK dokázal poškozený disk dodělat (tedy ne fyzicky, ale o data z nichž byla velká část přístupná před použitím scandisku jsem jeho použitím přišel)
Poslední dobou jsem neslyšel o tom, že by checkdisk něco podobného udělal.

Vertigo: Na tohle se zaručeně nějaký bod obnovení a couvání v čase zaručeně nevztahuje

Seznam.cz

nejde o jakákoliv data, ani o placení za něco co nepotřebuji.