Jak hodnotíte nakupování v obchodních centrech?

Já se na to dívám ze svého pohledu obyčejného chudého člověka.Já jako mnoho ostatních chudých tam letím z práce, abych si nakoupil potraviny, ale musím přes celý OC až dozadu okolo všech tzv. butiků, kde prodávají samý nesmysly,pro normálního člověka nepoužitelný, a drahý.Na co mi je OC, když je plnej butiků s drahejma hadrama a šminkama!OC jsou zase dělaný jen pro boháče, kde se procházeji zbohatlický fifleny,kerý se tam nechaji opečovávat, protože už nudou nevíjou coby.Mě osobně jsou OC odporný.Uvítal bych, kdyby krachli a vrátili se normální malý obchody.A co vy?

Odpovědi
horke-kakao

stejný názor, jako žena nic z toho nevyužiju. nějaký gelový nehty, předražený hadry, kadeřnictví atd…? ztráta času i peněz. hadry kupuju z bazaru nebo číny, nebo stačí vyrazit na sever, úpravu zvládne každá doma…ostříhat se umím sama. a ten zbytek prostě jen vydělává na těch, kteří nemají co dělat…