speedo88cz

jak funguje placeni kartou za vratnou kauci?

Zdravim, dnes som mi psali meil s pujcovni zahradni techniky, ze pri pujceni nejakeho jejich produktu je nutne zaplatit vratnou kauci 10000kc platebni kartou… jak to mam teda chapat? jak to pak vratiou a jak dlho to pak trva vreceni kauce na kartu?

Odpovědi
mosoj

Pokud to není podfuk, tak to vrátí zase na účet na který je vystavena platební karta.

Dochy

Nevím jak to maj ošéfované s bankou… Když jsem si půjčoval kdysi auto, chtěli po mně kartu, s tím, že takhle maj kauci ošéfovanou. Ale přímo na kartě (na účtu) jsem žádný pohyb ani blokaci neviděl. Předpokládám, že použili něco na způsob imprinteru (žehličky) a tento papír si nechali jako zálohu pro případ potřeby…