kurec

jak douho mam čistit cookie z počitače?

jako jak za douho jako třeba jedenkrat za den?

Nejlepší odpověď
www

Kdepak.
Pokud máš třeba pocit, že je něco jaksi malinko pomalejší, jiné, pak tehdy.
Já například až přestane plně fungovat Pošťák, nebo přestane jinde fungovat aut. přihlášení, tzn. cca 1× za dva měsíce. Záleží na aktivitách na PC, doba je kratší/menší.
I zbytečné čištění není příliš vhodné.
Zkušenost

Další odpovědi
Mapel

To je individuální podle toho jak často používáš počítač. Já ho pročistím tak jednou měsíčně, někdy i dřív, podle toho jak se mi počítač zpomaluje.

Sůwa

Měla jsem mazání cookie nastaveno v CCleaneru, pak mi kamarád radil, abych je nemazala. V podstatě žádnou škodu nedělají, ale už jsem je do výběru CC vrátila. Takže tak po 7 – 10 dnech.

zl@tk@

Já čístím PC týdně, proberu i cookie a jsem spokojena. Doporučuji.

arygnoc

používam prehliadač firefox.
ako alternatívu chrome, pre testovanie i IE a operu.
CC spúšťam cca raz za 14 dní, všetky keksy okrem mozily nechávam vymazať.

resumé: keksy v prehliadači, ktorý používm permanentne, nemažem. zaberajú minimum miesta a „pamätajú“ si, kde a načo som bol.
Na to vlastne aj sú.