L´ú$C&*

Jak doma uklízíte?

Jak doma uklízíte, aby jste to měli hotové co nejrychleji ale přitom dobře a efektivně? Zrovna se do úklidu chystám, tak bych trošinku potřebovala nějaký typ. Díky za Vaše návrhy. :)

Nejlepší odpověď
anonym

Většinou metodou ŽAVES.
= žádné velké.

Další odpovědi
Toruk

Bezprostředně a soustavně (téměř).

ReHu

Průběžně jak je čas a je to potřeba, trochu víc týdně a ještě víc 2*ročně.
Snažím se používat přípravky, které třeba tvoří film na nábytku, aby na něm tolik neulpíval prach.
Plánuju koupi samočinného vysavače.
Zatím to řeším mycími prostředky, které úklid usnadňují. Nastříkám, nechám chvíli působit a utřu.

Retko

Jezis to je hrozne tema. Ani mi to nepripominejte…

oskar

Moc to nepřehanějte.

kopretina8

používám koncentrované e ekologické české čistící porstředky,ředí se vodou,stačí nastříkat a setřít za chvíli hadříkem,rychle učinkují a nechávají pečující povrch, další čištění je snadné a rychlé,úklid celé domácnosti je raz dva