Kewin23

Jak dlouho trvá převod peněz ze zahraničí na účet u KB?

Jak dlouho trvá převod peněz ze zahraničí na účet u KB (platba byla z Dominikanske repubilky → do ČR přes swift a iban) Děkuji za odpovědi

Odpovědi
Drap

Naše banka by neměla mít peníze které příjdou na účet, bez zápisu max 2 dny. Banky v zahraničí to mívají i jinak, a peníze mohou jít i přes několik bank

baghira

Platby ze zahraničí jsou u KB na účet klienta zúčtovány neprodleně v průběhu dne splatnosti poté, kdy KB obdržela platební instrukce a prostředky.

Zdroj: http://www.kb­.cz/cs/verejna-sprava/zahranicni-platebni-styk.shtml

Michal Kole

Tuším, že je nějakým nařízením stanoveno 5 pracovních dní.

Jistý si nejsem.