Deny10

Jak definovat Operační síť ?

Definice Operační sítě… ?

Nejlepší odpověď
P.T.

Síť na sobě závislých komponent, které jako celek tvoří „Operační síť“. Předpokládám, že při výpadku jednoho z komponent oné sítě se zhroutí celý systém, takže žádný z oněch využitých komponent nesmí v síti chybět, každý má svou nezaměnitelnou úlohu v síti.

Asi takto bych si to vyložil já :)

Další odpovědi
tom004

Žádnou definici neznám,ale přirovnal bych ji k pavučině.Získané informace se sbíhají do centra,kde se vyhodnotí,a postoupí dál.Pokud je síť dobře „postavená“,tak buňku,která vypadne,nahradí jiná.A podle velikosti a struktury,se liší kvalita informací.

Kric.ouwner

Nejednodušeji bych to definoval asi jako překladatele který vám pomáhá „mluvit s hardwarem( Hard disk, myš, grafická karta , cd mechanika ) a různými typy Softwaru( ICQ, WM player , Hry , webový prohlížeč)“
Snad jsem pomohl.
Good Luck.