smoulinkaq

jak chci něco najit na sateltnich mapach dycky se mi pc vypne a v nastaveni pc mam vše v pořadku co to muže dělát?

Nejlepší odpověď
www

Dle mého názoru buď nemáš vše v pořádku, nebo neumíš s těmito věcmi zacházet. Mně i všem laikům, kteří používají mnou ošetřované PC funguje vše jak má, bez ohledu na prohlížeč i systém.
Názor

Další odpovědi
Bedy

To mi říka každy, že je vše dobre nastaveno apod. ale jen jedna funkce nefunguje korektně.

Začal bych tím že bych počitač otevřel a venku vyfoukal – hlavně větráky a chladiče. Můžete vzit i vysavač, ale pozor na statickou elektřinu.

Pak bych zkontroloval počítač zaktualizovaným antivirovým programem nebo bych použil program Malware bytes anti-malware /ke staženi z www.seznam.cz, stačí to zadat do vyhledavače a vylezou vam odkazy ke stažení/.

Případně pošlete výpis z programu Hijackthis radci I564, jestli Vám na to nejukne anebo počkejte do konce týdne až budu doma a na drátě, abych se Vám mohl intenzivně věnovat.