st0k

jak být dobrým obchodníkem na csgo

Zdravím už dlouho mě zajímá na CS:GO jak si hráči vydělávají pomocí obchodování… Často se na youtube setkávám s videi typu „From nothing to knife“ a chtěl bych něco takového taky dokázat, ale bohužel neumím to a věřím, že se něco takového dá naučit. Žádám o pomoc každého kdo je v tomto oboru zručný (nemusí hrát nutně CS:GO, ale i klidně i jinou hru ve které se obchodování využívá)a pomohl mi =)

Odpovědi
ReHu

Proč by měl někdo pomáhat své potencionální konkurenci?

st0k

potencionální konkurence… =D tak bych to nenazýval vzhledem k tomu kolik lidí to hraje… =D, ale doufám, že se někdo najde =)