AndreiRanger

Jak byste nakopli českou ekonomiku?

Otázka v celku jasná, jen prosím konstruktivní názor – bo odpověď: Vystřílel bych ty prasata u koryta není řešení dlouhodobého charakteru – příjdou další…

Odpovědi
anonym

Jak to vidím já: Vystoupila bych z EU, která nás spíše limituje než by výrazně pomáhala. Zaměřila bych českou ekonomiku na zemědělství, abysme byli jako stát co se týká potravin více soběstační, to je asi základ. Nakupování potravin z ciziny mi přijde jako zbytečné (většinou stejně nejsou kvalitní) a pro nás jako stát trochu nadstandardní. A věci jako zrušení senátu v rámci úspor ČR to už je jen třešnička na dortu. Zrušila bych zaměstnávání důchodců – anebo pokud chtějí pracovat, ať nepobírají důchod – jedno nebo druhé, oboje neexistuje. Protože mladí lidé jsou pak bez práce, na úřadech práce a bez jakékoliv praxe celé roky a „živí“ je také stát, určitě jsou to nemalé peníze ze státní kasy. Ale takových věcí je spousta, běžní lidé si toho všímají, ti „nahoře“ už méně.