Jak byste hodnotili celkovou kvalitu služeb těchto mobilních operátorů?

Zajímalo by mě, jaká je vaše celková spokojenost s poskytováním služeb mobilních operátorů i jejich klamavé/podvodné jednání, jak zneužít klienty ve svůj prospěch. Děkuji

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Drap

Jiné

Hodnotím je kladně

pepe88

O2

Ok.

kefud

Jiné

Jiří Bohumil

Jiné

Víc jak rok máme GoMobil (virtuál) a jsme s ním velmi spokojeni. Není dotovaný, funguje přes síť T-mobile. Nyní, po změně tarifů s ohledem na úpravy roamingu, „paušál“ 25,– Kč/měsíc, hovor v síti i mimo síť za 1,50,– /minutu. Při příplatku 49,– Kč za měsíc (tedy pevná platba 79,– Kč) hovory v síti GoMobilu zdarma neomezeně, mimo síť 1,50,– Kč/minutu. Platba měsíčně přes inkaso z účtu, informovanost perfektní přes net. Zatím nebyl žádný problém. Neberte to jako reklamu, pouze podstatně lepší zkušenost po bývalém O2 (zejména co se týče ceny i komunikace), které jsme měli cca 15 let.