Pokročilý

Jak by jste vyřešili vy?Notebook musím dát na reklamaci.

Jenže na něm denně potřebuji pracovat.Potřebuji data někde zálohovat,aby byl čistý prý.Mám sice doma počítač,ale je také plný potřebných dat,externí HDD také.Existuje něco mnohem levnějšího nežli počítač?Třeba,když dám ještě ext HDD,tak práci to nevyřeší jen zálohu.A netbook nebo Tablet,tam zase nejdou asi běžné pracovní aplikace těch dat,co potřebuji i zálohovat z notebooku a používat i přes den pro práci.

Odpovědi:

Stříbrný

Takže co chceš? Určitou věc k práci? Na android existují také aplikace, které normálně znáš nejspíše z windowsů. Co bys potřebovala za programy? A v jaké cenové kategorii bys to potřebovala?

(některé podniky zapůjčují notebook na zkoušku, popř. po dobu reklamace, zkusil bych se na to také zeptat)

Pokročilý

Mám silný pocit že mám na google disku k dispozici úložiště o velikosti patnáct Giga. Takže řešení je.
Doplňuji:
A co smazání obnovitelných dat na HD, jako jsou vlastní obrázky pipiny, to ještě neřešíte? Nebo neodhlášené relace prohlížeče z různých for či emailu? Ještě nic? V takovém počítači který jde někomu do ruk, kor mládenec co se chce podívat na všechno a říká si nejlevnější servis, jo, tomu dát svůj počítač do rukou. Aspoň smažte vymazané. Pomocí CCleaner, položka vyčistit volné místo.
Jinak jak zachovat stávající nastavení u různých programů? Nevíme jaký máte OS. Většinou pomůže zazálohovat pouze složku Roaming, stačí zazipovat do flash paměti. Tyto složky bývají rozhodujícím činitelem soukromí. Atd, atd.

Diskuze k otázce

Stříbrný

cochee

Strange: tomu v "Doplňuji:" mám silný problém porozumět - a to tomu (neskromně si myslím) rozumím. Jak tomu pak má rozumět BFU, který se ptá na to, na co se zde ptá?

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.