Avatar uživatele
klob1

Jak by jste vyřešili vy?Notebook musím dát na reklamaci.

Jenže na něm denně potřebuji pracovat.Potřebuji data někde zálohovat,aby byl čistý prý.Mám sice doma počítač,ale je také plný potřebných dat,externí HDD také.Existuje něco mnohem levnějšího nežli počítač?Třeba,když dám ještě ext HDD,tak práci to nevyřeší jen zálohu.A netbook nebo Tablet,tam zase nejdou asi běžné pracovní aplikace těch dat,co potřebuji i zálohovat z notebooku a používat i přes den pro práci.

Zajímavá 0 před 3738 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
huxa

Takže co chceš? Určitou věc k práci? Na android existují také aplikace, které normálně znáš nejspíše z windowsů. Co bys potřebovala za programy? A v jaké cenové kategorii bys to potřebovala?

(některé podniky zapůjčují notebook na zkoušku, popř. po dobu reklamace, zkusil bych se na to také zeptat)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Strange

Mám silný pocit že mám na google disku k dispozici úložiště o velikosti patnáct Giga. Takže řešení je.
Doplňuji:
A co smazání obnovitelných dat na HD, jako jsou vlastní obrázky pipiny, to ještě neřešíte? Nebo neodhlášené relace prohlížeče z různých for či emailu? Ještě nic? V takovém počítači který jde někomu do ruk, kor mládenec co se chce podívat na všechno a říká si nejlevnější servis, jo, tomu dát svůj počítač do rukou. Aspoň smažte vymazané. Pomocí CCleaner, položka vyčistit volné místo.
Jinak jak zachovat stávající nastavení u různých programů? Nevíme jaký máte OS. Většinou pomůže zazálohovat pouze složku Roaming, stačí zazipovat do flash paměti. Tyto složky bývají rozhodujícím činitelem soukromí. Atd, atd.

Upravil/a: Strange

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
cochee

Strange: tomu v „Doplňuji:“ mám silný problém porozumět – a to tomu (neskromně si myslím) rozumím. Jak tomu pak má rozumět BFU, který se ptá na to, na co se zde ptá?

před 3737 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek