Jak automaticky posílat real-time video přes internet? (vlastní web-kamera zabírající chatu)

Chtěl bych nainstalovat na chalupu web-kameru (nesnímat veřejná prostranství, jen vlastní parcelu). Zajímalo by mě jestli existuje nějaký malý třeba GSM vysílač, který by bez přítomnosti notebooku dokázal odesílat video v reálném čase, nebo alespoň snímky aktualizované třeba po 10 minutách. Jak se taková věc jmenuje, dá se to u nás někde koupit?
Mám zkušenost s bezdrátovým AV přenosem na pásmu 5.8ghz (legální v ČR do 25mW), ale to funguje jen asi na 200 m a já bych chtěl to video posílat 50 km daleko.
Díky

Odpovědi:

Zlatý

"50 km daleko" - přímo bez licence nelze (a získat takovou licenci by byl problém).
Takže můžeš použít některý z licencovaných systémů přenosu (a za přenos platit), např. GSM kameru (něco takového nabízí třeba Jablotron - http://www.jablotron.com/… , ale dodavatelů je ´hafo´).
___
Není k tomu potřeba notes, taková kamera je autonomním systémem - jde, v podstatě, o kombinaci kamery a mobilního ´telefonu´...
;-).

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.