Gizzy

Jak mám zprovoznit notebook po přeinstalaci Windows 7, abych mohl z USB nainstalovat ovladače?

Zdravím preinstaloval sem NTB na Win 7, a nejde mi USB ani net, jak to mám zprovoznit, abych mohl z USB nainstalovat ovladače? :( jinak v BIOSu mi myš svítí a USB legacy mám povoleno

Odpovědi
postcd

a co zkusit nabootovat/nas­tartovat nějaký přenosný operační systém nebo třeba jen DOS třeba z CD nebo flash disku a pokud ten bude podporovat USB úložiště nebo internet tak si ty ovladače stáhnout na pevný disk a pak z prostředí windows vybrat při instalaci ovladačů tu složku.

To je dost divné, že by ve Windows nešly any USB ani internet. Co zkusit resetovat bios do továrního stavu.