Bronzový

Poradíte, jak vyřešit ve Win 8 napadení internetového prohlížeče Mozilla Firefox?

Na notebooku jsem chytil nějaký sajrajt, který mi v internetovém prohlížeči stále otvírá sérii dalších oken a často mi naskakují i tři reklamní šedivá okna která se pohybují i s rolováním kolečka myši na jakémkoli webu (když chci kliknout na zavření těch reklam tak to najíždí na nějaký reklamní web) - pomůže odinstalace a opěrovná instalace prohlížeče ? - nebo si nechám poradit - děkuji

Odpovědi:

Pokročilý

Jako začátek určitě.Stáhnout jiný,smazat ten co blbne,udělat test HDD a pak nainstalovat znovu.Pokud blbne Explorer,tak nemazat,je součástí win a je s tím pak problém.

Pokročilý

Podívej se do program files jestli tam nemáš nějakej program který si neinstaloval. Mě ještě pomohl antivirový test.

Zlatý

Nejprve musíš detekovat, o jaký "sajrajt" se jedná - pravděpodobně jde o nějaký AddOn, takže si prohlídni doplňky prohlížečů, případně nainstalované programy (Ovládací panely, Přidat a odebrat...).

Jestli máš nějakou onlinovku v pc tak se ti přes to mohl stáhnout 'vir', nebo se Podívej na nainstalovane programy v pc.

Bronzový

Stačí stáhnout malwarebytes a nic jiného řešit nemusíš. Je to nejspíš nějaký add ware.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.