LukasP

Internetové kurzy MS Office zdarma?

Zdravím,
před nějakým časem se pod adresou vyuka.lide.cz nacházeli internetové kurzy pro jazyky, MS Office, účetnictví a snad ještě něco. Po asi roce byl tento projekt ukončen. Nevíte náhodou o nějaké alternativě právě pro zmíněný MS Office (hlavně Excel)? Nemyslím videonávody nebo textové návody, kterých je popravdě na internetu kupa, ale spíše o takové interaktivní kurzy, kde to s člověkem vezmou od začátků až po pokročilejší funkce, vyzkouší si různé příklady a tak. Za tipy děkuji moc ;)

Nejlepší odpověď
badisko

koukni nevim esly ti to pomuze poptej se tady …moc jsem to neskoumal ..v nejhorsim ti poradej …http://www.on­linepomoc.cz/in­dex.html …jinak nevim…

Další odpovědi
Bedy

Zkuste se podívat přímo na internet na nějaké kurzy ve Vašem místě bydliště či okolí a přihlašte se tam. Občas třeba někteří učitelé informatiky se dohodnou se školou a otevřou nějaký takový kurz…
Někteří by potřebovali taky nějaký kurz, například českého pravopisu 😉 Někdy se až divím, co někteří lidí dokáží vyplodit (nejen v této otázce teda)…