Falcon

Internet v televizi

Dá se připojit televize Samsung UE40D6OOO,k po­čítači jako monitor,aby se daly sledovat z internetu,třeba nějaké seriály atd. A co se dá sledovat přes Smart TV ,tam je to prý nějaké omezené.Chtěl bych sledovat seriály a pořady,které mi utečou v televizi a nyní je sleduji na internetu,ale chtěl bych se dívat na ně v TV .Je třeba k tomu mít v TV internetový prohlížeč? Děkuji

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Každá televize jde připojit k počítači, protože dnes každý grafická karta má HDMI, teda ty novější ale jinak existuje spousta redukcí i když jich je někdy potřeba dát více za s sebou.

Interbet v TV je omezený jen na některé video servery, které mají nějakou „smlouvu“ nebo jsou partnerem výrobce TV, můžes se dostat např. jen na youtube, ale na seznam.cz ne.