Avatar uživatele
Heřman

Instalace OS Ubuntu s Windows 7

Dobrý den. Mám nainstalovaný Ubuntu OS a když ho spustím na ploše tak obrazovka nesvítí a je tam tma jak v pytly. Nevíte co mám udělat abych viděl plochu Ubuntu aby svítila
Doplňuji:
ge0rge:
Monitor je stmavený a není skoro tam nic vidět. Nevím jak to ze světlit a ani kl. zkratky nepomůžou možná je to v nastavení ale moc stím neumím (teprva se stím učím). Děkuji za pochopení a dobrou odpověď Heřman

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4684 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

ten dotaz nedává žádný smysl, jak jsi ubuntu instaloval pomocí tohoto instalačního média http://www.ubun­tu.cz/ziskejte/stah­nout ? (1/ vypálit stažený iso obraz 2/vložit vypalene cd 3/ restartovat počítač 4/ počtkat až proběhne instalační procedura ubuntu)

nebo jen ve virtualnim stroji typu virtualbox ?

Tvuj popis „tma jak v pytli“ znamena co ? Tak si rozsviť 🙂 na to se opravdu nedá rozumně odpovědět.

→ více v diskusi (odkaz výše)

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

takze chapu spravne ze je na nem obraz videt ale pouze je prilis tmavy ?

stane se to az ve chvili kdy nabehne graficke prostredi ubuntu nebo je obraz takto tmavy uz od zacatku spusteni pocitace?

pouzivate plochy lcd monitor nebo mate jeste ten stary crt?

před 4684 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

totiz neco takoveho jsem naposle videl na crt monitoru pro ktere bylo zvoleno prilis vysoke rozliseni nebo prilis vyzoka obnovovaci frekvence, na modernich lcd uz se mi to nikdy nestalo.

před 4684 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Heřman

Mám notebook a jak to je s monitorem to nevím ale vy snad ano. Rozlišení je momentálně 32 bitů, 1366×768, 60 Hertz.

před 4683 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet