Herní počítač za 20 tisíc je to dobrá koupě?

Zdravím,

naskytla se mně koupě počítače, půl roku starého v záruce za 20 tisíc korun i s monitorem Fujitsu, který stojí cca 3000 Kč, pak je k tomu myš a klávesnice HP.

Počítač má grafiku GeForce GT 545i, procesor, intel core i5 2500k cpu - 3.3ghz, Ramku 8 GB, paměť 1000 GB

Dali by jste za tento počítač 20 tisíc?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Nedal. Slabá grafika, zastaralý procesor, apod. Tak za desítku bez monitoru.
Jestli bys chtěl pomoci se skládáním, klidně se ozvi, sám jsem si teď skládal PC za 12 tisíc, nejnovější hry hraji na high detaily kolem 60FPS.

Další odpovědi:

Pokročilý

Nekoupila, já mám doma lepší a za 15 000. Skládal mi ho nějaký chlápek :DD Rozjede všechno :)

Bronzový

Také bych za takový počítač nedal 20000,- Kč, ale jestli chceš, tak Ti ho za ty prachy prodám :-D. Ne, teď vážně, když chceš herní počítač, tak se mrkni na základní desku, aby za něco stála a nebyla to kancelářská záležitost, napájecí zdroj (u herního počítače min. 500 W Seasonic, v nouzi Fortron, rozhodně ne Eurocase, Crono apod.), grafická karta v minimu je GeForce GTX560 (jsou ale nové série GTX760, tj. 5xx série je dvě generace stará), procesor v minimu Intel Core i5-4xxx, RAM 8 GB je OK, HDD 1 TB je v normě.

Bronzový

Já bych to nedal. Je to málo muziky za hodně peněz. Ale když máš ty peníze a chceš je za to dát, tak proč ne. Je to tvoje věc.

ten procesor je dobrej, uz se totiz neda moc sehnat.. jeho cena je kolem 4000kc. Proc? No protoze ma stejnej vykon jako nejnovejsi haswell 4500 ale pritom ma koncovku K = da se dobre taktovat. ja sam ho mam oc na 4.5ghz tedy 36% vykonu navic.

BOhuzel zbytek stoji za hovno. za 20k si slozis lepsi na czc.cz treba

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.