Voldemord

Poradíte mi herní notebook?

Ahojte 😁 Pomozte s výběrem noťasu do 25,000 Kč.Bude používán 17tiletým klukem (mnou).Hry chci aby „rozjel“ na co nejlepší výkony a detaily.Líbí se mi Lenovo ideapad Y510p,ale minecraft sice rozjede na plný výkon ale přesto není vidět z pozice hráče tak daleko… Tak mi poraďte jestli ho mám brát nebo mi dejte tip na jiný.Děkuji

Odpovědi
cochee

A je tak nutné, aby ten krám byl přenosný? Za dvacetpět litrů pořídíš stolní krám s takovým herním výkonem, že ten noutbůk před ním nesmí ani stát a šoupat nohama.

tencosepta

No, nech si notebook sestavit.