Elfík11

Dá se sehnat nějaký herní notebook do 13 tisíc kč??

Chtěl bych pomoct s výběrem notebooku do 13000KČ . Chci aby na rozjel nové hry (watch dogs,a pod.)

Odpovědi
Questman

Do 13ti tisíc je to nesmysl.
Já osobně si v létě budu kupovat ntb ze série ROG za cca. 35 tis., kolem této ceny už to má smysl ale zrovna s watch dogs jsi to dost přepískl, vybrat si graficky nejnáročnější hru současnosti jako minimum pro noťas… ;)

NikkiHeat

Málo pravděpodobné, tady jsou např. herní notebooky a to jsou třeba bez OS či použité: http://www.czc­.cz/herni-notebooky/pro­dukty?q-order=PRICE

Quimby

Ani náhodou, herní notebook je tak od 25 000Kč a více na dnešní hry, ale pokud by si chtěl stolní PC, tak do 13 tisíc by se dalo vejít a rozjelo by to dnešní hry v celku v pohodě.

T3NY

Pokud se chceš vejít do 13 tisíc na notebook a Watch Dogs zapomeň, nejlepší by bylo si sehnat nějaký stolní počítač, který je levnější a některé mají dobrý výkon za rozumnou cenu. Na Watch Dogs by měla stačit i7 nebo nějaké AMD.

McArthur

Notebook za 13000 Kč je pro kancelář, Internet a sledování multimédií (např.: http://www.ci­pel.cz/produc­t.php?id_produc­t=3292), rozhodně ne na hry. Osobně jsem zastáncem myšlenky, že notebook na hry neexistuje. Natěsnat do malého prostoru výkonné součástky je sebevražda. Takový notebook vydrží tepelné namáhání dva až tři roky, cena za něj je daleko přes 20000 Kč. Pokud není potřeba mobilita, kupte si herní počítač. Za stejné peníze vydrží déle a máte možnost upgrade grafické karty apod. klíčových komponent.