Mirek4533

Mám grafickou kartu AMD Radeon ™ R9 380 Series. Po spuštění hry se okno s hrou zavře nebo vůbec neotevře. Co s tím?

Dobrý den,
chtěl bych vyřešit problém s výše uvedenou grafickou kartou. Je kupovaná někdy v r. 2015 a až do teď fungovala bez problémů. Po spuštění jakékoliv hry (kromě her ze série FIFA) se okno s hrou okamžitě zavře nebo se vůbec neotevře. Popřípadě napíše, že mám aktualizovat ovladače. Přitom je mám na aktuální verzi. Zkoušel jsem již všechno možné, ale zatím nic nepomohlo. Nevěděl by někdo jak na to?
Díky předem za vaše odpovědi.

Odpovědi
Muffz

Pokud se ti to začalo stávat někdy po aktualizaci, tak není nic jednoduššího, než stáhnout starší verzi driveru, odinstalovat ovladače GK (celé CCC) a nainstalovat starší verzi. Je to (zvlášť u Radeonu) celkem častý jev, že po aktualizacích přestává fungovat to, co dřív šlo v pohodě.