Kaja97

GIF program

Ahoj. Chci si vyrobit vlastní GIF animaci, ale nevím jakej program mám k tomu použít. Kdyby se tu našel někdo, kdo s tím má zkušenosti, napište pls. Popřípadně, kdo si dá tu prácičku, tak může i nějakej ten základní postup. Dík moc :D

Odpovědi
Marsyas

Zoner gif animator je asi nejlepší.
Doplňuji:
Dělá se to pak jednoduše, máš tam jednotlivé „scény“ – tam doplníš obrázek, pak další, další… Pak to uložíš a máš to. Kdyžtak mi napiš do zpráv, kdybys nevěděla.

marijakes

Easy gif animátor (portable) Ale stejně potřebuješ nějaký editor pro přípravu obrázků pro animaci. Animátor již jen tyto obrázky uvede do pohybu. Program je sice anglicky, ale dají se v něm dělat i pěkné přehcodové prezentace. Snadno k pochopení.
Zoner gif animátor – je česky
Jasc Animation Shop 3 – anglicky

Animátorů je hodně, záleží na tom jaké máš o animaci představy.
Doplňuji:
Sqirlz Water Reflections – animace vody – anglicky, dá se sehnat čeština

Sůwa

Jasc Animation Shop 3 je i v češtině – připravím si jednotlivé fáze GIFu v programu Photofiltre a pak je postupně vkládám do okna v JAS 3. Hodně se toho dá najít tady: http://obrazky-u-astinka.webnode.cz/