holčička

Furt mi tam píše ověřit,a že to nejde nevíte někdo do udělat?

A ještě se mi ukazuje že jsem se mohla byt napadena něčím tak nevím?Víte někdo?Předem díky..!
Doplňuji:
Když mi někdo pošle mail a je to na videu tak mi to nejde přehrát a ukáže se mi tam toto.A já jsme vyzkoušela snad všechno a nejde mi to.Stáhla jsme si jiný program bez úspěchu.

Nejlepší odpověď
rynek878

Patrně zabezpečení PC antivirovým programem po vás chce, abyste na danou přílohu klepla pravým a vybrala „ověřit“ vašim nainstalovaným antivirákem.

Další odpovědi
dudu

Zkuste mailíka-video neotevírat, nýbrž nejprve uložit třeba na plochu. Pak to snad bude OK.

ten který je

Holčičko šlo by to nějak upřesnit?

led

Najprv si to video preverte antivírom.
Potom, ak nejde otvoriť, v nastavení si dočasne povolte JavaScript.
ak ani tak nepôjde asi nemáte v počitači ten správny videokodek. Stiahnite si balík zo slunečnice.cz, nainštalujte a mal by fungovať.

Zdroj: www.slunecnice­.cz/sw/k-lite-mega-codec-pack/